[[{“type”:”media”,”view_mode”:”media_large”,”fid”:”111″,”attributes”:{“alt”:””,”class”:”media-image”,”height”:”217″,”width”:”368″}}]]In aanloop naar de verkiezingen stellen we diverse van onze kandidaten aan u voor. Dit keer is het de beurt aan Mark Veenbrink, onze nummer 7 op de kandidatenlijst!
Hallo, ik ben Mark, momenteel 29 jaren jong.
Een half jaar terug heb ik een studie sociologie afgerond en gelukkig heb ik vrij snel daarna een baan gevonden.
Momenteel begeleid ik studenten op de universiteit en ben ik data-analist bij Stedin.
Ik ben lid geworden van de SP omdat ik geloof dat een gelijkere verdeling van welvaart rechtvaardig is en een mooiere samenleving oplevert.
Tien jaar terug zat ik al hevig knikkend voor de TV als Jan Marijnissen zijn verhaal deed.
Helaas leven sinds die tijd alleen maar meer mensen in armoede, worden mensen die hulpbehoevend zijn gezien als kostenpost en is onderwijs tegenwoordig ‘een investering in jezelf’. Welkom in de participatiesamenleving. Ofwel; eigen schuld, dikke bult maatschappij.
Het is de hoogste tijd voor sociale oplossingen voor de problemen waar we nu voor staan. Het is de hoogste tijd dat wij als SP laten zien dat het wel degelijk kan: 100% sociaal!
